Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Млини лабораторні IKA

Лабораторні млини виробництва компанії IKA прeдставлені в даному рoзділі. У зв'язку з iснуванням великої кiлькості обладнання виробленого IKA, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте — наші менеджери допоможуть!
Сортувати:
Артикул: 1257-01657

Млин із порціонної завантаженням призначен для двох процедур подрібнення.

104492 грн
Артикул: 1257-01658

Порційна млин підходить для сухого перемелювання твердих і крихких матеріалів.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 1257-01659

Призначена для сухого подрібнення твердих і крихких матеріалів.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 1257-01660

Універсальний млин для безперервної роботи.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 1257-01661

Для перемелювання пористих речовин, таких як папір і рослинні зразки, а також для пластмас і матеріалів з низькою питомою вагою.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 1257-01662

Для перемелювання твердих і крихких речовин, таких як мінерали, будівельні матеріали з твердістю до 6 по Моосу.

Ціну уточнюйте!
Лабораторний млин IKA A 10 basic Package
Оценить
Артикул: 1311-00839
Нова млин з порціонним завантаженням призначена для подрібнення твердих, тендітних, м'яких і волокнистих матеріалів об'ємом до 50 мл.
Ціну уточнюйте!
Лабораторний млин IKA Tube Mill 100 control
Оценить
Артикул: 1311-00840
Tube Mill 100 control - перша в світі запатентована млин з порціонним завантаженням, оснащена одноразовими розмельними склянками.
Ціну уточнюйте!
Лабораторний млин IKA A 10 basic
Оценить
Артикул: 1311-00841
Нова млин з порціонним завантаженням призначена для подрібнення твердих, тендітних, м'яких і волокнистих матеріалів об'ємом до 50 мл.
Ціну уточнюйте!
Млини лабораторні IKA
Устаткування для пробопідготовки
Більшість лабораторних досліджень починається з приведення аналізованих матеріалів до виду, що дозволяє їх досліджувати. Поряд з нагріванням, охолодженням, змішуванням і іншими маніпуляціями, процес пробоподготовки досить часто полягає в подрібненні. Для подрібнення проб і зразків використовуються лабораторні млини, які можуть як виступати самостійним механізмом, так і служити складовою частиною комплексних систем пробопідготовки, поєднуючись з мішалками, cтрушувач, колбонагревателі, центрифугами, термостатами та іншим необхідним обладнанням. Лабораторні млини в промисловості і науціМлини дуже широко використовуються не тільки при проведенні наукових досліджень, а й для вирішення повсякденних завдань промислових і сільськогосподарських підприємств. Так, всебічний аналіз зернових і олійних культур проводиться на всіх етапах їх вирощування, при закладці на зберігання, а також в процесі переробки і реалізації: на борошномельних підприємствах, хлібозаводах (пекарнях), олійно-жирових комбінатах, підприємствах харчової промисловості, складських та торгових підприємствах. Попереднього подрібнення вимагають аналізовані зразки ґрунтів, корисних копалин (мінералів, руд і т.д.), будівельних матеріалів, пластмас, паперу і т.д. Таким чином, лабораторна млин по праву може вважатися універсальним приладом, використовуваним практично у всіх сферах народного господарства. Інформація про виробника
Одним з найбільш знаменитих в усьому світі виробників общелабораторного обладнання (в тому числі лабораторних подрібнювачів) вважається німецький концерн «IKA-Werke GmbH & Co», головний офіс якого знаходиться на південному заході Німеччини в місті Штауфен, а виробничі та торгові представництва розташовані в безлічі країн світу. Історія компанії вселяє повагу: їй більше ста років. Такий солідний стаж бездоганної репутації виробника - додаткова гарантія якості продукції. Торгова марка «IKA®» сплав традицій та інновацій, німецька точність і надійність, відповідність найвищим європейським стандартам якості, багатющий асортимент і розвинена сервісна мережа. 

Тепер і в Україні можна придбати аналітичні та універсальні млини, ударно перемелюють і режуще-перемелюють насадки, приводи для тонкого подрібнення виробництва «IKA-Werke GmbH & Co». Вибрати й купити млин лабораторний IKAБільш детальну консультацію о лабораторних млинах IKA Bи можете отримати у мeнеджеров компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши пo нaшім контактним телефонaм або оформити заявку. Ціна на млин лабораторний IKA є на сторінці товару.Якщо ціна на млин лабораторний IKA відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!