Принцип дії приладів грунтується на здатності білка згортатися під дією високих температур. З метою зупинки кровотечі крізь уражені тканини направляється змінний струм високої частоти, в результаті відбувається виділення теплової енергії, що забезпечує згортання білка і зупинку кровотечі. Хірургічний апарат може замінити скальпель, на відміну від якого, коагулятор не контактує з ураженої областю. Вплив пристрою на тканини відбувається дугою, яка формується між електропровідниками і поверхнею ураженої ділянки тіла.
Інтернет-магазин компанії «Хімтест Україна +» (Україна, Харків) пропонує великий вибір високоякісних, безпечних коагуляторов і комплектуючих до них.
Особливості функціонування приладівПристрій являє собою прилад, який утворює електросігнал високої частоти певної потужності для безконтактного розсічення, розрізу, зварювання (з'єднання) ділянок тканини, зупинки кровотечі. Високотехнологічні електрохірургічні прилади мають різну кількість режимів функціонування, моно-, біполярних, призначених для різних типів хірургічних втручань. Електрохірургічний метод (моно- і біполярний) заснований на фізико-хімічні процеси, які відбуваються в тканинах при проходженні крізь них електроструму високої частоти.
Змінний високочастотний струм не викликає хворобливого роздратування тканин організму. Під електрохірургія високої частоти на увазі вплив на тканини змінним високочастотним струмом з метою електротоміі або електрокоагуляції. Цей спосіб заснований на термічному впливі на біоструктури тканин.
Електрокоагулятори незамінні при резекції пошкодженої тканини, фіброзів, наростів на шкірі та ін. Коагулятор підвищує якість і результативність проведених хірургічних маніпуляцій, зменшує дискомфорт в процесі здійснення операції і в післяопераційний період.
Коагулятори хірургічні: види і призначенняСучасні пристрої бувають портативними і стаціонарними, можуть функціонувати в різних режимах. Від принципу дії, способу впливу залежить вартість приладу, а також сфера його використання.
Медичний електрохірургічний коагулятор має кілька різновидів:
— монополярний
хірургічний коагулятор часто називають електроножем, електроскальпель. Вплив на
тканини здійснюється одним електропровідниками, що забезпечує місцеве
розрізання і локальне коагулирование тканин. Електричний провідник дозволяє
проводити маніпуляції на значній глибині;
— особливістю
функціонування біполярного пристрої служить перемінний струм високої частоти,
що проходить між дотичними тканинами, спрямований на коагуляцію ураженої зони;
— коагулятори можуть
бути контактними (більш універсальними) і безконтактними (менш травматичними);
— при використанні
аргонусіленная коагулятора вплив змінного струму направлено на біотканини через
потік низькотемпературної аргоновой плазми (іонізованого газу), яка має
охолоджуючий, ранозагоювальний ефект.
Глибина проходження енергії в тканини при аргонусіленная коагуляції майже в 2 рази нижче, ніж при звичайному методі. Здійснюється безконтактна високоточна коагуляція, так як за рахунок потоку аргоновой плазми видаляється кров, уражена тканина не прилипає в електропровідниками. Аргонусіленная коагуляція може бути застосована для запобігання, зупинки капілярних і поверхневих кровотеч з кровоносних судин діаметром до 0,2 см.
Стандартний метод заварювання судин досягається контрольованим радіочастотним припіканням судинних стінок разом з прилеглими тканинами при їх одномоментному стисканні спецзажімом, в результаті утворюються гомогенні колагенові волокна. Це сприяє повноцінному та ефективному з'єднанню ділянок тканин. Струмінь аргоновой плазми пригнічує ріст, розмноження мікрофлори при роботі з гнійними ранами, сприяє якісному гемостазу і профилактирует кровотечі.
Апарат дозволяє здійснити практично всі методи, які сьогодні використовуються в сучасній електрохірургії.
Сфера використання коагуляторовПрилади використовуються у відділеннях медичних
установах різного спрямування:
— проведення ЛОР
операцій;
— загальна,
торако-абдомінальна, пластична, судинна та інші види хірургії;
— кардіохірургія;
— ендоскопія,
бронхоскопія, лапароскопія;
— трансуретральна
резекція;
— дерматологія,
косметологія;
— офтальмологія
тощо.
Пристрої застосовуються для резекції будь-яких екзофітних пухлин м'яких тканин. Коагуляція відноситься до таких медичних технологій, без використання яких на сьогоднішній день не представляється можливим виконання інвазивних втручань в нейрохірургічної практиці, онкології, в області гастроентерології, акушерстві та гінекології та багатьох інших напрямках медицини.
Купити коагулятори за найкращою ціною в УкраїніВибрати і купити в місті Київ, Одеса, Ужгород та інших регіонах України хірургічний коагулятор, операційний електрокоагулятор допоможуть менеджери «Хімтест Україна +» (Україна, Харків), які проконсультують по телефону, вказаному на сайті, нададуть інформацію про те, яка актуальна на момент оформлення замовлення ціна, скільки коштує апарат, які основні характеристики, особливості експлуатації приладів, можливі способи оплати та умови доставки у ваше місто.
Швидко доставимо в Кременчук, Суми, Запоріжжя та будь-який інший місто в Україні одиничне замовлення або оптову партію коагуляторов.