057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Кліматична камера

. <ot@chemtest.com.ua>
Климатическая камера  

Функціональне призначення кліматичних камер


        Кліматичні камери призначені для штучного створення і довгострокового підтримування заданого режиму, що імітує певні природні умови. Така камера дає можливість моделювати не тільки температуру і вологість, а й рівень атмосферного тиску, інтенсивність ультрафіолетового і оптичного випромінювання, рух повітря.

Кліматичні камери: сфера застосування

      Штучне моделювання заданих параметрів навколишнього середовища затребуване як при проведенні лабораторних досліджень, так і в ряді технологічних процесів в різних галузях промисловості і сільського господарства. За допомогою кліматичних камер здійснюють селекційні дослідження; розробляють і випробовують матеріали, деталі і механізми для авіаційної, космічної, оборонної промисловості; вирощують культури мікроорганізмів при проведенні медичних аналізів і біохімічних дослідів; тестують препарати у фармацевтичній промисловості. Також кліматичні випробування проводяться в харчовій, косметичній промисловості, при здійсненні природоохоронних експертиз.

Устрій кліматичної камери

      Конструкція кліматичної камери передбачає наявність робочого простору (в якому моделюється заданий мікроклімат), ряду пристроїв і механізмів, що забезпечують потрібні параметри, і блоку управління. Камери можуть оснащуватися теплообмінниками, терморегуляторами, парогенераторами, холодильними установками, системами зволоження і вентиляції, кварцовими лампами і т.д. Блоки управління сучасних кліматичних камер, як правило, електронні, і включають в себе дисплей, що регулюють механізми, таймер, системи контролю, моніторингу та сигналізації.
      Можлива доробка серійних моделей або виготовлення кліматичних камер під замовлення, з оснащенням їх додатковими пристосуваннями. Наприклад, камеру можна обладнувати резервними джерелами живлення, додатковими регуляторами, маніпуляторами, посилити систему шумозаглушення, реалізувати додатковий захист корпусу і внутрішніх стінок і внести будь-які інші корективи за запитом замовника.

Вибір камери для кліматичних випробувань

       Крім очевидного параметра вибору — забезпечення кліматичної камерою потрібного режиму випробувань, рекомендуємо звернути увагу також на можливість подальших модифікацій камери. Економічніше оснастити додатковими блоками вже наявне пристрій, ніж купувати нове. Перевірте, чи не використовуються в камері токсичні речовини (холодоагенти, охолоджувачі компресорів). Уточніть рівень шуму, при необхідності замовте систему шумозаглушення. Приємним бонусом послужать ергономічний дизайн і прогресивна, зручна цифрова (або сенсорна) система управління.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!