067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Портативні кишенькові ваги


Портативні кишенькові ваги

Портативні електронні кишенькові ваги використовують з метою точно виміряти вагу дрібних предметів. Невеликі розміри і автономне живлення від батарейок полегшують їх використання. Портативні ваги легко помістяться в кишені або дамській сумочці, щоб швидко визначити з їх допомогою вага якого предмета в поїздках, домашніх умовах, магазинах, на ринку, на риболовлі. Такі ваги використовують мисливці, щоб точно відважувати необхідну кількість пороху і дробу. Як елементи живлення зазвичай використовують кілька батарейок типу АА або ААА (міні-пальчикові або пальчикові). Діапазон робочої температури складає -10 - +40°С.

Компанія "Хімтест Україна+" реалізує різні моделі портативних електронних ваг від різних виробників. Придбання обладнання в нашій компанії дозволить вам отримати високоякісне сервісний супровід, заощадивши час і гроші! Вагове обладнання, яке постачає компанія «Хімтест Україна+», відповідає ГОСТам, має вимагаються сертифікати якості, внесено до держреєстру або пройшло атестацію в метрологічному центрі.

Щоб купити електронні кишенькові ваги, достатньо зв'язатися з нами, зателефонував по телефонам, або оформити заявку прямо на сайті. Наші фахівці порадять вам таку модель ваг, яка буде оптимальною при вирішенні завдань, що стоять перед вами.

Вибрати й купити портативні ваги, підібрати кишенькові ваги

Більш детальну консультацію про портативні (кишенькові ваги) Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на портативні (кишенькові ваги) є на сторінці товару

Якщо ціна на портативні (кишенькові ваги) відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.Даний вид продукції представлений у розділі "Портативні ваги".
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!