057 757 3548
050 400 9380  
067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604

Іономіри

Вибрати й купити іономір Ви маіте можливість в даному розділі. Якщо цікавить Вас прилад відсутній на сайті — зв'яжіться з нами, ми привеземо його під замовлення.

Сортувати:
Аналізатор експерт-001-ГПК-БПК
Оценить
Артикул: 194-01193
Аналізатор ЕКСПЕРТ-001-ГПК-БПК призначений для вимірювання інтегральних показників вмісту окислюється органічних і неорганічних забруднювачів (вимірювання ГПК) у промислових стоках і водних середовищах, а також витяжках грунтів і вміст розчиненого кисню (БПК) у водних об'єктах.
Ціну уточнюйте!
Іономір лабораторний AI-125
Оценить
Артикул: 54-00003

Призначений для вимірювання pH/pX іонів (26 хімічних елементів і сполук).

14760 грн
Мультиметр Multi 350i WTW
Оценить
Артикул: 1311-02803
Мультиметр Multi 350i WTW оснащений великим рідкокристалічним дисплеєм і ергономічною клавіатурою,  штативом і приладдям. Можливе живлення від батарейок або акумуляторів типу АА або від стандартного мережевого блоку живлення.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 990-00044
pH-метр, іономір і кондуктометр SG78 — портативний двоканальний прилад професійного рівня. Призначений для вимірювання величини рН, питомої електропровідності і проведення ионселективных вимірювань як в лабораторії, так і в польових умовах.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 990-00042

Вимірники SevenGo pro Duo™ призначені для спеціальних аналізів, особливо галузей\х з високими вимогами стандартів — фармацевтики, хімії, косметики та харчової промисловості.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 990-00043

Професійний двоканальний прилад для одночасного вимірювання рН, концентрації іонів, ОВП, mV розчиненого кисню (оптична технологія RDO).

Ціну уточнюйте!
Артикул: 990-00061
Професійні портативні рН/мВ/Іономіри Seven2Go — це висока якість вимірювань рн, концентрації іонів і ГВП відповідно до норм GLP.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 990-00062
Професійні портативні рН/мВ/Іономіри Seven2Go — це висока якість вимірювань рн, концентрації іонів і ГВП відповідно до норм GLP.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 990-00063
Професійні портативні рН/мВ/Іономіри Seven2Go — це висока якість вимірювань рн, концентрації іонів і ГВП відповідно до норм GLP.
Ціну уточнюйте!
рН-метр/іономір Mettler Toledo S220 SevenCompact
Вы экономите 3315 грн
-5%
Оценить
Артикул: 990-00016
pH метр/іономір SevenCompact 220 — це відмінний вибір для роботи з широким спектром зразків — призначений для будь-якої галузі.
SevenCompact 220 дозволяє вимірювати ОВП і концентрацію різних іонів.
66309 грн
62994 грн
HORIBA LAQUA F-73 (pH, mV, Ion) PH-метр/ОВП-метр/іономір лабораторний
Оценить
Артикул: 2388-00067
HORIBA LAQUA F-73 (pH, mV, Ion) ph-метр/ОВП-метр/іонометр лабораторний широко використовується для контролю якості продукції та технологічних процесів у фармацевтиці, сільському господарстві, харчовій та хімічній промисловості.
52000 грн
Іономір Потенціометричні прилади: види і принцип дії

Якщо вимірювальний прилад працює на основі електрохімічного методу (вимірювання електрорухомий сил оборотних гальванічних елементів) — він називається потенціометричним. Для проведення вимірювань в таких приладах призначені вимірювальний і допоміжний електроди (забезпечені ручними або автоматичними температурними компeнсаторамі), які потрібно помістити в розчин, що аналізується. Результатом вимірювання стане різниця між електрорушійної силами електродів.

Даний метод дозволяє проводити вимірювання різних фізико-хімічних величин: кислотність і рівень рН, окисно-відновний потенціал, електропровідність, концентрацію іонів, кисню, нітратів і солей. Відповідно, до потенциометрическим приладів відносяться:
— іономер;
— солемер (TDS-метр);
— рН-метр;
— кондуктометр;
— нітратомітр;
— ОВП-метр;
— оксиметр.

Сфера застосування лабораторних иономеров

Одним з найбільш затребуваних видів потенціометричних приладів є з іономіри — прилади, призначені для вимірювання активності, масової та молярної частки концентрації іонів в розчині, температури розчину, окисно-відновних потенціалів. В даний час у вас є можливість купити іономір лабораторний в настільному або портативному виконанні.

Іономір лабораторний має дуже велику область застосування.

В першу чергу лабораторні Іономіри задіяні для аналізу кислотності води та водних розчинів. Вони повсюдно застосовуються в лабораторіях, які здійснюють контроль якості питної води, контроль вмісту домішок в стічних водах і моніторинг стану природних водойм. Це галузі житлово-комунального господарства, харчова промисловість, сільське господарство, установи екологічного та санітарно-епідеміологічного контролю, а також виробничі лабораторії всіх промислових підприємств, що здійснюють скид стічних вод в природні водойми. У медицині за допомогою іономірів вимірюють рівень кислотності в організмі. І, звичайно ж, важко собі уявити науково-дослідну, біохімічну або мікробіологічну лабораторію, що не обладнану іономіром для контролю якості застосовуваної для проб води.

Сільськогосподарські підприємства застосовують лабораторні іономіри для вимірювання рівня кислотності грунту і різних продуктів, для чого використовуються їх водні розчини. У побуті багато хто використовує іономіри для перевірки якості як водопровідної, так і фільтрованої води, а також для контролю працездатності фільтрувальних систем.

Іономір для лабораторії

Як правильно вибрати іономер лабораторний, ціна якого залежить від безлічі факторів? Відразу варто зазначити, що лабораторний іономер зазвичай дорожче, ніж портативні моделі, оскільки забезпечує більш високу точність вимірювань і має ряд додаткових функцій. Іономір стаціонарний — виконання, найбільш часто вибирається для роботи в лабораторіях, так як висока точність, кілька варіантів градуювання, наявність температурного компенсатора і ряду додаткових функцій, як правило, перевищують розміри кишенькових модифікацій приладу і вимагає корпус настільного формату.

Перед покупкою слід перш за все визначити:
— яка кількість вимірювальних каналів необхідно для вирішення ваших завдань (можна купити іономір лабораторний, який має від одного до чотирьох каналів);
— необхідний діапазон вимірювань;
— клас точності (прецизійна або стандартна).

Ну і, нарешті, рекомендуємо вивчити пропоновані додаткові функції (пам'ять, фіксація і передача даних, водонепроникність і т.д.): незважаючи на те, що розширення функціоналу передбачає збільшення ціни, деякі з додаткових функцій можуть виявитися важливими для виконання саме ваших виробничих завдань.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!