Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Інструмент хірургічний


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Хірургічний інструмент - якість понад усе

Загальний набір хірургічних інструментів — основний інвентар для роботи медспівробітниками хірургії. Від якості виробів багато в чому залежить результат проведених маніпуляцій. До інвентарю подібного плану висуваються жорсткі вимоги. В першу чергу пристосування повинні бути виконані з якісної сировини, яке добре піддається дезінфекції агресивними середовищами, при цьому не псуючись.

Систематизація хірургічного інструментарію

Медичні хірургічні інструменти для оперативної хірургії ділять на загальні та вузькоспеціалізовані. Перший варіант необхідний для проведення будь-яких операцій, другий — використовується в конкретних випадках.

Основні інструменти, які використовує оперативна хірургія:
— для езофаготомією м'яких тканин — ножиці: з тупими кінцями, рівні, з вигинами, гострим закінченням. Скальпелі: ампутаційні, загострені, для очеревини, з не інтегрованим лезом. Ножі: мозковий, для маніпуляцій на хрящоподібних тканинах, резекційну, для гіпсу. Пили: рамкова, дугова, ножова, дротова, анатомічна, для гіпсу;
— для купірування крововтрати — затискачі з овальними губками, зубчасті, вигнуті для роботи з глибокими порожнинами, голки лігатурні;
— допоміжний набір основних хірургічних інструментів — фіксатори для білизни, пінцети анатомічного типу, зубчасті, зубчато-лапаті, гаки, корнцанги (для передачі інструменту, серветок), зонди;
— для поєднання тканин — голки різної калібрування, голкотримачі, дужки, пінцети.

Сучасні хірургічні інструменти спеціального напряму підбираються в наборі під конкретну операцію. Для нейрохірургічного втручання, крім перерахованих вище, потрібно коловорот, пили Джіглі, кусачки. Урологічні маніпуляції вимагають наявності металевих катетерів, затискачів, ниркових дзеркал і т.п.

Критерії вибору

Дешеві набори неякісних інструментів для операцій можуть коштувати пацієнту життя або спровокувати ускладнення. Сьогодні хірургічне обладнання представлено в широкому асортименті. Головним критерієм вибору повинна бути не ціна, а якість.

Відразу слід звернути увагу на виробника. Не варто купувати обладнання маловідомих компаній. Краще зробити вибір на користь фірм, які вже багато років працюють на ринку, і постійно вдосконалюють продукцію відповідно до вимог медустанов.

Продаж медичних інструментів повинна проводитися за всіма правилами. В першу чергу важливо переглянути сертифікати. Наступний критерій - матеріал. Ідеальною в цьому плані є високоякісна вуглецева нержавіюча сталь. Вона відповідає всім нормам, прекрасно піддається обробці дезінфекторами, володіє підвищеними характеристиками зносостійкості і тривалим терміном експлуатації. В якості захисного покриття найчастіше використовується нікель, цинку або хрому. Склад захищає пристосування від корозії, дії агресивних речовин.

Медичний інструмент повинен бути зручним. Це впливає і на якість роботи доктора, і захищає від травм пацієнта. Сучасні хороші пристосування мають ергономічний дизайн і протиковзкі поверхні.

Після покупки слід обов'язково перевірити прилади на справність роботи. Колючо-ріжучі інструменти повинні бути добре заточені. Затискачі повинні добре рухатися, без заїдання, міцно тримати, що скріплюються поверхні.

Де в Україні купити якісний сертифікований хірургічний інструментарій з доставкою

Нерідко перед медпрацівниками постає питання про те, де купити хірургічний інструмент в Україні, адже буває так, що потрібен не великий загальний набір, а окремий інструментарій. Купівлю-продаж хірургічних інструментів здійснює велику кількість ресурсів. При цьому дуже важливо вибрати постачальника дійсно якісних приладів. Перевагу варто віддавати офіційним ресурсів, які можуть надати всю документацію до медичних пристосувань.

Інтернет-магазин хірургічного інструменту, лабораторного та хімічного обладнання «Хімтест Україна+», пропонує увазі своїх клієнтів великий каталог, з якого можна замовити будь-які позиції з доставкою в Київ та інші міста нашої країни. Ціна набору хірургічного інструменту може бути не вказана. В такому випадку уточніть її у менеджера.

На нашому сайті ви зможете купити не тільки хірургічний інструмент від провідних виробників з доставкою в Київ, а й інше обладнання, яке буде потрібно для медустанови. Ми пропонуємо масу різних послуг, у тому числі ремонт різного оснащення, а також вигідні ціни. Детальніше з переліком послуг можна ознайомитися в спеціальному розділі сайту. Канали для зв'язку вказані в розділі контактів. Скориставшись ними можете отримати докладні консультації.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!