Потреба у вимірі часу з'явилася у людства однією з перших. Багато тисяч років тому з'явилися примітивні форми годин: сонячні, квіткові. Вчені придумували оригінальні способи відраховувати хвилини і секунди: наприклад, відомо, що Галілей в XVI столітті робив це за допомогою зважування води. Ті, хто має вельми солідний вік пісочний годинник використовуються і до цього дня в лабораторіях і процедурних кабінетах завдяки своїй простоті і точності. Перший механічний годинник величезних розмірів монтувалися в спеціальних часових вежах і не мали навіть хвилинної стрілки, не кажучи вже про секундної. Кишеньковий годинник увійшли в ужиток триста років тому, наручні — трохи більше ста років, а останні півстоліття неможливо собі уявити без електронних годинникових систем.
Сучасне хронометруванняУ наш час неможливо собі уявити життя без годинника. Промисловість, наукові дослідження, транспорт — всюди потрібно не просто облік часу, а його фіксація з точністю як мінімум до хвилини. А деякі технологічні і дослідницькі завдання вимагають ще більшої точності — секундної, мілісекунди і вище. Сучасний спорт став настільки технічним, що долю нагород часто вирішують долі секунди, а значить, в цій сфері людської діяльності також не обійтися без годинника підвищеної точності.
Годинники для лабораторійЛабораторні прилади і пристрої мають свої специфічні особливості, і годинник не стали винятком. До приладів для хронометрування можуть пред'являтися різні вимоги залежно від особливостей лабораторних процесів. Можуть знадобитися годинник або секундоміри в ударопрочном або водонепроникному виконанні; в корпусах, стійких до впливу агресивних речовин, екстремальних температур, випромінювань. Крім того, при роботі з годинником виникають вимоги, несуттєві для побутових приладів, але дуже важливі для професійних моделей: наприклад, великий дисплей з великими чіткими при будь-якому освітленні цифрами, можливість фіксувати, запам'ятовувати і відтворювати результати вимірювань, добре чутна звукова сигналізація, функція програмування і т.п.
Якщо вам необхідно купити годинник, секундомір, зовнішній таймер або інший засіб хронометрування — зв'яжіться з менеджерами компанії «Хімтест Україна+» за вказаними на сайті телефонами або через форму зворотного зв'язку, і ми забезпечимо ваше підприємство або лабораторію надточними хронометрами вітчизняного або зарубіжного виробництва.