057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Генератор водню для дихання

Владимир Мосейчук <ot@chemtest.com.ua>
Генератор водню для дихання

Генератори водню ГВЧ/Х — для здоров'я людей!


Останнім часом стало багато інформації про користь водню і про прилади його отримання - генераторах водню. Їх використовують для збагачення води, отримуючи водневу воду. Так само отриманий генератором водень застосовують для дихання. Про користь і процесах, які при цьому відбуваються, про боротьбу водню з вільними радикалами, які, в свою чергу, є основною причиною багатьох захворювань і старіння, можна ознайомитися на сайтах, присвячених даній тематиці. Ми ж займаємося виробництвом генераторів водню!

Пропоновані на ринку генератори водню для дихання представлені головним чином продукцією іноземного виробництва.

Вироблені нами в Україні генератори водню для лабораторних хроматографічних аналізів мають найвищі показники за якістю водню, а якість самих приладів перевірено роками.

Так, наша компанія займається виробництвом лабораторних генераторів чистого сухого водню понад 10 років. Чистота виробленого нашими генераторами серії ГВЧ/Х водню, очищеного від кисню, становить 99,999%. Чистота даного рівня, тривалий ресурс роботи генератора, головним чином забезпечується за рахунок використання в його конструкції електролітичного модуля розкладання води з електродами з пористого титану, покритих платиною. Саме платина є тим матеріалом, який в поєднанні із застосуванням іонообмінної плівки виробництва Dupont, США забезпечує необхідні характеристики водню.

Придбавши наш генератор водню, Ви зможете використовувати його як генератор водню для дихання і як генератор водню для отримання водневої води. Показники ОВП (окислювально-відновний потенціал) води користувач може сам регулювати, в залежності від тривалості процесу насичення.

При покупці нашого генератора водню для вищезазначених цілей без ПДВ — Ви гарантовано отримуєте знижку 20% від вартості на сайті.

Зараз доступні моделі генераторів водню, які використовують бідистильовану (деіонезовану) воду, а також моделі з вбудованою системою доочистки. Дана система доочистки дозволяє застосовувати звичайну дистильовану воду, яку можна придбати в аптеці або супермаркеті, роблячи використання більш простим і зручним для користувачів.

Приклад зміни ОВП води після збагачення воднем:</h3>11

Вода зі свердловини до збагачення: ОВП +76 мВ

11

Ця ж вода після насичення воднем: ОВП -200 мВ.

Середнє значення ОВП (окисно-відновного потенціалу) в крові людини складає -70мВ, в грудному молоці -200мВ. Вода, яку доводиться вживати, як правило, має показник від +80 до +300 мВ. Показник в районі +80 характерний для вод джерел, а вода з крана прагнутиме до верхнього значення. І так, для того, щоб вода стала придатною для використання її в організмі, тобто самим організмом, йому доводиться витрачати енергію свого життєвого потенціалу на доведення її до прийнятного значення. Хочеться відзначити, що джерела з водою, що має негативний ОВП, ще існують на Землі, хоча вже не в тій кількості, що в минулі часи, а люди п'ють воду з цих джерел є довгожителями.


^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!