Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131

Газові хроматографи

Газові хроматографи, представлені в цьому розділі, мають різні конфігурації, і варіанти виконання, якi залежать вiд аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати газовий хроматограф — зателефонуйте нам, наші фахівці з хроматографії Вам допоможуть!


Сортувати:
Газовый хроматограф мод. Кристаллюкс- 4000М (фото)
Оценить

Газовий хроматограф "Кристаллюкс-4000М" є логічним продовженням попередньої моделі "Кристаллюкс-4000". В цей же час це вже зовсім інший прилад в апаратному і в програмному рішенні.

Ціну уточнюйте!
Газовый хроматограф Shimadzu мод. GC-2014  (фото)
Оценить
Артикул: 104-00096

Газовий хроматограф моделі GC—2014 призначений для робіт з капілярними і з набивними колонками. Така модель ідеальна для виконання рутинних аналізів.

Ціну уточнюйте!
Газовый хроматограф Shimadzu мод. GC-2010 Plus (фото)
Оценить
Артикул: 104-00095

Газовий хроматограф моделі GC-2010 Plus ідеальний для хроматографічного аналізова на капілярних колонках. На сьогоднішній день прилад не має у світі аналогів.

Ціну уточнюйте!
Система многомерной газовой хроматографии Shimadzu мод. MDGC-2010 (фото)
Оценить
Артикул: 104-00097

Нова система MDGC-2010 з ПЗ MDGCsolution створена для багатовимірної газової хроматографії

Ціну уточнюйте!
Газохроматографичний комплекс Shimadzu
Оценить
Ціну уточнюйте!
Дополнительное оборудование для хроматографии
Оценить
Ціну уточнюйте!
Артикул: 104-00100
Хроматографічна система Tracera створена на базі газового хроматографа GC-2010Plus, оснащеного унікальним високочутливим іонізаційним детектором бар'єрного розряду (Barrier Discharge Ionization Detector, BID).
Ціну уточнюйте!
Артикул: 104-00101
Нове покоління капілярного газового хроматографа Shimadzu GC-2025  зводить до мінімуму вплив на навколишнє середовище за рахунок зниження потужності і витрати газу-носія, зберігаючи при цьому експлуатаційні характеристики, необхідні для аналізу капіляра.
Ціну уточнюйте!
Газовий хроматограф nexis GC-2030 Shimadzu
Оценить
Артикул: 104-00102
Газовий хроматограф Nexis GC-2030-новий крок на шляху розвитку газохроматографічних технологій, якими Shimadzu займається вже більше 60 років.
Ціну уточнюйте!
Газовий хроматограф з хемілюмінесцентним детектором на сірку Nexis SCD-2030 Shimadzu
Оценить
Артикул: 104-00103
Хроматографічна система Nexis SCD-2030 — це готове рішення для надійного визначення сірки.
Ціну уточнюйте!
MOSH/MOAH-аналізатор на основі багатовимірної ЖХ/ГХ системи Shimadzu
Оценить
Артикул: 104-00104
MOSH / MOAH-аналізатор являє собою комбінацію рідинного і газового хроматографів з під і призначений для визначення забруднень мінеральними маслами відповідно до стандарту EN 16995: 2017.
Ціну уточнюйте!
Хроматографічна система Shimadzu Tracera GC-2010Plus в комбінації з новим детектором BID
Оценить
Артикул: 104-00105
Хроматографічна система Tracera створена на базі газового хроматографа GC-2010Plus, оснащеного унікальним високочутливим іонізаційним детектором бар'єрного розряду (Barrier Discharge Ionization Detector, BID).
Ціну уточнюйте!
Багатовимірна хроматографічна система Shimadzu MDGC-2010 (ГХ/ГХМС)
Оценить
Артикул: 104-00106
В системі для багатовимірної газової хроматографії MDGC-2010 використовується інноваційна технологія багаторазового перемикання потоків («вирізування хроматографічних піків», «Multiple-heart-cutting») за допомогою вдосконаленого пневматичної перемикача Динса («мульти-перемикача Динса», «Multi-Deans Switch»).
Ціну уточнюйте!
Газова хроматографія Метод газової хроматографії широко застосовується у всіх галузях виробництва і наукових дослідженнях. Як правило, сучасні газові хроматографи універсальні, але, для здешевлення їх вартості, комплектуються для вирішення конкретних завдань відповідними детекторами, випарниками, автоінжекторами, кранами - дозаторами, термодесорбероми, дозатороми рівноважного пара або пиролитической приставкою. Так для аналізу природного газу застосовуються детектори по теплопровідності (ДТП) і полум'яно-іонізаційний (ПІД) з кранами-дозаторами і кранами переключающими колонки, для аналізу трансформаторного масла ті ж детектори, але вже з пристроєм для вилучення газів, розчинених у маслі, для аналізу об'єктів навколишнього природного середовища (повітря, води, грунту, інш.) в основному застосовується ПІД з термодесорбером, пристроєм дозволяє вводити проби, попередньо сконцентровані на сорбційні трубки. Аналіз стеринів, жирно-кислотний аналіз масложирової продукції, якості алкогольних напоїв, аналіз на вміст залишкових кількостей розчинника фармсубстанцій на детекторі іонізації у полум'ї з капілярним випарником і капілярних колонках, а у випадку з аналізом фармсубстанцій із застосуванням дозатора рівноважного пара. Для аналізу води, повітря, продуктів харчування на вміст пестицидів, інсектицидів та інших груп препаратів, що застосовуються при вирощуванні сільгосппродукції згідно з чинною НТД використовують в основному електрон-захватний детектор (ДЕЗ), термоіонний або азотно- фосфорний (ТИД) і полум'яно-фотометричний (ПФД), капілярний випарник і капілярні колонки різної полярності. Аналіз якості бензинів і нафтопродуктів на детекторах ПІД і ФІД (фотоіонізаціонний) і капілярних колонках.

В даний час лінійка газових хроматографів представлена ​​дуже широко. Газові хроматографи виробляють підприємства Росії, багатьох країн Європи, США, Японії, Китаю. В Україні ж досить розвинена мережа дилерів хроматографічної продукції. Однак, при покупці газового хроматографа, необхідно звертати увагу як на технічні характеристики хроматографа, так і на можливості фірми-постачальника проводити не тільки гарантійне, а й постгарантійне технічне обслуговування приладів, ремонт та методичну підтримку. У нашій фірмі працюють професійні фахівці з більш ніж десятирічним стажем роботи з технічного обслуговування, ремонту і модернізації газохроматографічний комплексів різних виробників. Співробітники компанії "Хімтест Україна+" завжди готові допомогти Вам, починаючи з підбору правильної комплектації хроматографа, подальшого навчання персоналу і технічного обслуговування в період всієї експлуатації приладу.

Вибрати й купити газовий хроматограф, підібрати хроматографічне обладнання

Більш детальну консультацію по газовим хроматографам Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на газовий хроматограф є на сторінці товару

Якщо ціна на хроматограф газовий відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!