Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Електрохірургічні радіохвільові шірокосмугові апарати


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Електрохірургічний апарат з високими частотами Фотек: призначення і застосування

Високочастотний електрохірургічне пристрій Фотек успішно застосовується в радіохвильової хірургії. Апарат ефективно використовується в сучасній медицині. Стоматологи, хірурги, косметологи без нього не обходяться. З його допомогою здійснюється різання біологічних тканин за допомогою електричного струму. Виробники випускають безліч різноманітних моделей. На вартість пристрою впливає багато фактором, головний - комплектація і характеристики апарату. Багато моделей оснащені інтелектуальної мікропроцесорної системою управління.

Перед тим, як купити електрохірургічний високочастотний апарат Фотек в Києві (Україна), необхідно знати його особливості. Це інноваційний прилад, який допомагає досягти правильного розрізу тканини, завдяки перетворенню радіохвильових випромінювань високих частот в енергію. Сформована енергія випаровує тканини, але підлеглі тканини не травмуються, що дуже важливо. Прилад використовувати абсолютно безпечно.

Переваги лікування за допомогою електрохірургічної високочастотної техніки Фотек

Прилад застосовується для того, щоб отримати матеріал для біопсії, при цьому не залишається обвуглених ділянок. Значна деструкція тканин відсутня, а це важливо під час гістологічного дослідження. Виділяють такі переваги пристрою Фотек:
— розсічення тканин можна поєднувати з коагуляцією судин, тобто робити дві процедури одночасно. Такий метод проведення операції має важливу перевагу — відсутність кровотечі;
— на місцях розтину не народжуються рубці, рани гояться набагато швидше. Найголовніше відсутня некроз тканин, а також після операції не виникає запалення;
— навіть якщо у хворого в момент проведення операції є запальні хронічні процеси, це не заважає отримати бажаний ефект від проведення процедури.

Певні моделі електрохірургічних апаратів Фотек з успіхом використовують багато стоматологи. З їх допомогою вони проводять коагуляцію пульпи, видаляють з'явилися освіти на шкірі та слизовій.

Дізнатися вартість апарату електрохірургічного високочастотного можна за допомогою інтернету. Нові моделі відрізняються наявністю розширених наборів режимів. Можна індивідуально налаштовувати потужність. Управління просте — присутні кнопки на панелі пристрою. Процедури цим приладом лікар проводить швидко, немає високої хворобливості. Також можна не переживати за ризик інфікування, тому що він виключений. Пацієнти швидко реабілітуються. Переваг у приладу багато, тому на сьогоднішній день він дуже популярний і затребуваний.

Де за найвигіднішою вартості придбати електрохірургічний прилад Фотек?

Щоб замовити дійсно якісний апарат, слід відвідати інтернет-магазин Chemtest.com.ua. На офіційному сайті можна купити високочастотний електрохірургічний апарат Фотек в Україні за найдоступнішою ціною. Наша компанія займається продажем якісного лабораторного обладнання. Ми співпрацюємо з кращими світовими виробниками. Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений і повернувся до нас знову.

Товар доставляється популярними кур'єрськими службами по всій Україні. Серед широкого асортименту від більш ніж 300 зарубіжних і вітчизняних брендів кожен знайде підходящий варіант. Устаткування ми можемо не тільки постачати, а й встановлювати і запускати в роботу. У нас працюють високопрофесійні фахівці, які регулярно вдосконалюють свої навички.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!