Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Додаткові комплектуючі до тонометрів на плече


Сортувати:
Тонометри

Тонометр — це діагностичний прилад для вимірювання артеріального тиску (в момент систоли і діастоли, верхнього і нижнього АТ). Прилад показує кров'яний тиск, яке впливає на судинні стінки. Верхнє тиск показує силу впливу крові на судини, коли серце-головний орган кровообігу стискається і відбувається виштовхування крові. Нижня АТ реєструється в момент розслаблення серця.

Вимірювальний прилад застосовується при кожному консультативному прийомі сімейного лікаря, часто використовується в терапевтичних відділеннях, кардіологічних центрах, інших лікувально-профілактичних установах, може застосовуватися будинку декількома членами сім'ї, при патологічних станах серця, судин потрібно частий контроль артеріального тиску за кілька вимірів в день і т. д.

Самі апарати можуть функціонувати бездоганно кілька років. Але тонометр, як і будь-яке інше вимірювальне обладнання, має вразливі, котрі піддаються швидкого зносу місця. Найбільш часто приходить в непридатність манжета тонометра. Липучки-застібки втрачають свою функціональність, стають неефективними у використанні, перешкоджають нормальному виміру тиску або обриваються від основної тканини стандартної, універсальної, подовженої та інших видах манжети. Користувачі вимірювальних пристроїв іноді стикаються з поломкою мережевого адаптера, перегини, пошкодженнях електропроводи.

Такі аксесуари і багато інших запчастин для вимірювача тиску можна купити і продовжувати користування електронним пристроєм.

Аксесуари, запчастини для тонометра в інтернет-магазині «Хімтест Україна +»

В електронному каталозі інтернет-магазину компанії «Хімтест Україна +» представлені численні комплектуючі, запасні частини для різних видів пристроїв. У магазині можна вибрати і купити в Києві і інших містах України манжету різних розмірів, цільового призначення або спеціальний пристрій (адаптер мережі) для механічних або автоматичних апаратів.

Сама зношується частина приладу — манжета виходить з ладу найчастіше. Причиною можуть бути неправильна експлуатація, низька якість тканини, яка стоншується, рветься. На сайті можна вибрати манжети для дітей, дорослих, Необхідно враховувати, що не кожна манжета буде відповідати вашому апарату.

До приладів напівавтоматів манжета вибирається залежно від початкового розміру і з урахуванням числа виходів під функціональні трубки (шланги).

Мережевий адаптер підходить для будь-якого автоматичного приладу. Адаптер виконує функціональне завдання приєднання вимірювача тиску до електромережі.

Груша-нагнітач повітряних мас в манжету — необхідний аксесуар в механічних приладах і напівавтоматах.

Щоб отримувати коректні, точні результати вимірювань, в процесі здійснення замірів, проведення моніторингу стану в динаміці, слід вчасно замінювати запчастини до тонометрів (манометр; груші для закачування повітря в манжету; шланги, трубки; манжету; гумову камеру), так як це суттєво впливає на кінцевий результат вимірювань.

Де купити аксесуари, запчастини для тонометрів за доступною ціною в Україні

Для відновлення функціональних можливостей апарату для вимірювання артеріального тиску необхідно купити в інтернет-магазині «Хімтест Україна+» (Харків) комплектуючі до тонометр, запчастини для тонометра Omron (Омрон) з доставкою до міста Київ або інші населені пункти в Україні. Ми реалізуємо обладнання, пристрої спеціального призначення від провідних виробників світу. Якщо у вас виникли додаткові питання, менеджери магазину проконсультують і допоможуть визначитися з вибором.

Доставимо в будь-яке місто України одиничне замовлення або оптову партію запчастин до апарату для вимірювання артеріального тиску.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!