Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Апарат для надягання бахіл

Апарат для надягання бахіл відoмих світових вирoбників, представлені в цьому розділі. Щоб правильно підібрати бахіломашину — зателефонуйте нам, нaші фахівці Вам дoпоможуть!Сортувати:
Артикул: 347-00001
Апарат Quen XT-46C легко встановлюється в холі, має стильний дизайн і підвищує статус вашої організації.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 347-00002
Апарат не вимагає підключення до мережі електроживлення, що дозволяє розмістити його в будь-якій зручній точці приміщення.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 347-00003
Апарат SK-CM активно використовують у клініках, поліклініках, різних лабораторіях, в стоматологіях і лікарнях, а також у підприємствах з особливими вимогами до чистоти та гігієни, фітнес-центри, салони краси, SPA центри, перукарні.
Ціну уточнюйте!
Автомат - апарат для надягання бахіл Quick Step
Оценить
Артикул: 2478-00001

Апарати для автоматичнoго надягання одноразових бахіл — цe ідеальне рішення для устанoв, де пред'являються пiдвищені вимоги дo санітарно-гігієнічним нoрмам, там, де виникає нeобхідність у змінному взуттi.

Ціну уточнюйте!
Апарат для автоматичного надягання одноразових бахіл "OTO-1"
Оценить
Артикул: 2478-00002

Апарати для автоматичнoго надягання одноразових бахіл — цe ідеальне рішення для устанoв, де пред'являються пiдвищені вимоги дo санітарно-гігієнічним нoрмам, там, де виникає нeобхідність у змінному взуттi.

Ціну уточнюйте!
Апарат для надягання бахіл

Навряд чи вийде знайти в Україні людину, яка не знає, що таке бахіли і для чого вони потрібні. Але чи багато хто з нас знають про існування бахіломашін? Ні, це не бахіломат (автоматичний апарат для видачі або продажу бахіл). Це пристрій для швидкого і автоматичного надягання бахіл.

Сфера застосування бахіломашін

Апарат для надягання бахіл необхідний на промислових підприємствах, де є цехи, що вимагають особливої чистоти. Це підприємства таких галузей, як фармакологія, приладобудування, харчова промисловість, виробництво косметики, електроніки, оптики, годинників і т.п., тобто там, де є необхідність забезпечити бахилами значна кількість персоналу за обмежений проміжок часу.

Бахіломашіна також буде вельми доречна в медичних установах. Відвідувачі приватної клініки або кабінету напевно будуть вдячні за таку новинку, адже їм не доведеться більше бруднити руки, надягаючи бахіли на брудне взуття. Особливу вдячність проявлять відвідувачі з обмеженими можливостями, вагітні жінки та люди похилого віку, яким складно надіти бахіли вручну без сторонньої допомоги.

Переваги використання бахіломашін

Якщо мова не йде про промислове підприємство, то наявність апарату для надягання бахіл не тільки покращує імідж закладу, а й спрощує прибирання приміщень, оптимізує робочий простір (не потрібно більше встановлювати кілька сидячих місць біля бахіломата), зменшує витрати на комунальні платежі і побутову хімію (відвідувачам вже не треба мити руки, забруднені в процесі надягання бахіл).

Різновиди апаратів для надягання бахіл

Отже, ви вирішили купити бахіломашіну. Ціна апарату буде залежати від багатьох факторів. В першу чергу вам потрібно визначитися, механічна або електронна модель бахіломашіни вам необхідна. Електронний апарат працює в повністю автоматичному режимі: достатньо просто помістити ногу в нішу бахіломашіни, і вбудовані датчики тут же відреагують. При використанні механічного пристрою для взування бахіли доведеться натиснути на кнопку, важіль або поверхню апарату.

Існує також поділ бахіломашін за розмірами, ємності касет і джерела живлення. Якщо розміри приміщення обмежені, можна встановити компактний переносний автономний апарат сучасного дизайну, однак такі бахіломашіни, як правило, мають невеликий ресурс касет — до 50 пар. Стаціонарні апарати можуть оснащуватися касетами ємністю до 500 штук, проте мають більші розміри і вимагають підключення до електромережі.

Крім касетних бахіломашін, випускаються апарати, що заряджають рулоном термоплівки, якого вистачає на створення близько 500 бахіл. Такий апарат обертає взуття в плівку, яка стискається під впливом нагрітого повітря. Процес «надягання» однієї такої бахіли займає біля семи секунд, тоді як касетний апарат справляється з аналогічним завданням за три секунди.

Апарати для зняття бахіл

Так-так, такі теж вже придумані. Якщо ваша мета — зробити обстановку максимально сучасної і максимально зручною, придбайте вакуумний апарат для зняття бахіл з ніг без використання рук. Такий «пилосос» полегшить життя багатьом відвідувачам, в першу чергу інвалідам та людям похилого віку.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!