Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
 Лабораторное оборудование Химтест 093 170 3604 093 170 3604
Печать Сообщить другу

ГЕНЕРАТОР МОЛЕКУЛЯРНОГО ВОДНЮ ГВЧ LIFE

Мосейчук Вол.І., Мосейчук Вл.І., Маколінець В.І. <ot@chemtest.com.ua>
ГЕНЕРАТОР МОЛЕКУЛЯРНОГО ВОДНЮ ГВЧ Life


В статті наведені літературні данні з науково-медичних джерел присвячених молекулярному водню. Його позитивному впливу на організм людини, як терапевтичного чинника в комплексній терапії багатьох захворювань та їх профілактиці.
Молекулярний водень є одним з ефективних антиоксидантів,який не тільки не порушує нормальний метаболізм в організмі,а ще й активізує його антиоксидантні системи.
В статті наводяться різні способи одержання молекулярного водню та водневої води (пряма та непряма сатурація). Також описані технічні характеристики та особливості генератора водню ГВЧ Life (виробник ТОВ «Хімтест Україна+», м. Харків, Україна), який виробляє молекулярний водень та насичує воду воднем. Зокрема такі: відсутність контакту електролізера з водою, яку насичують воднем, наявність цифрової індикації параметрів під час роботи генератора, легкість у експлуатації, чистота водню 99,99%

ГЕНЕРАТОР МОЛЕКУЛЯРНОГО ВОДНЮ "ГВЧ Life"

Мосейчук Вол.І. 1, Мосейчук Вл.І.1, Маколінець В.І.2

1 – ТОВ «Хімтест Україна+», м. Харків,Україна.
2 – ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка Національної академії медичних наук України» м. Харків,Україна.


Японські вчені в 2007 році доказали значну антиоксидантну роль водню в організмі людини, при системному його вживанні. Наразі більш ніж 30% японців та більше 20% населення Південної Кореї вживають тільки воду насичену воднем. Як відомо середня тривалість життя в Японії 87 років.
Молекулярний водень «Н2» — це маленька та безпечна для організму людини молекула, якій притаманні унікальні властивості, котрі роблять її безцінною для нашого здоров’я [1]

Вода, насичена воднем, має антиоксидантні, протизапальні, протиалергічні, антиапоптозні властивості, стимулює енергетичний метаболізм та сприяє системному оздоровленню людини. Згідно з великою кількістю закордонних публікацій воднева вода є ідеальним лікувальним чинником для терапії хворих з різною патологією в тому числі: артеріальною гіпертонією, ішемічною хворобою серця, цукровим діабетом, ожирінні, порушенні обміну речовин, при ортопедо-травматологічній патології. На сьогодні молекулярний водень використовують у лікуванні Covid 19 [2,3,4]. Так, наприклад, даний чинник входить до стандартів терапії вищезазначеної патології в КНР.

Кількість інформації по застосуванню молекулярного водню для профілактики та лікування різних захворювань останнім часом дуже зросла. Так за даними літератури на сьогоднішній день опубліковано більше 2000 наукових статей та виконано більше 1600 досліджень на більш ніж 176 моделях хвороб людини та тварини, які підтверджують, що молекулярний водень має великий терапевтичний потенціал.

За всі роки дослідження користі застосування молекулярного водню різними дослідниками не було відмічене жодного побічного негативного ефекту при його використанні в міжнародно доведених і затверджених терапевтичних дозах.

Найбільш поширеними способами вживання водню є воднева вода та водневі інгаляції.

Воднева вода — це питна вода з високою концентрацією водню. Її готують зі звичайної питної води шляхом прямої сатурації молекулярного водню. Сатурація — метод насичення рідини будь-якою газоподібною речовиною. Основною характеристикою водневої води є великий негативний ОВП (окислювально-відновний потенціал від - 150 до - 600 мВ). Слід відмітити, що рівень кислотно-лужного балансу не змінюється під час сатурації та відповідає рівню pH вихідної води, яку збагатили молекулярним воднем.

Основні якості та результати вживання водню:

— легке проникнення молекул водню в усі клітини, тканини, органи і легко засвоюються організмом;
— запобігання оксидантному стресу (антиоксидантні функції) - молекули водню нейтралізують вільні радикали в організмі, які провокують гострі і хронічні захворювання. Їх усунення також сприяє уповільненню процесів старіння;
— поліпшення чоловічої фертильності;
— нейтралізація негативних наслідків куріння;
— нормалізація зволоження (гідратації) в порівнянні з вживанням звичайної води;
— зовнішнє застосування водневої води під час косметичних процедур підсилює профілактичний та лікувальний ефект косметичних засобів, препаратів;
— внутрішнє застосування такої води поліпшує загальний стан шкіри, зменшує запалення, почервоніння, висипання на шкірі та скорочує кількість зморшок;
— полегшення метеочутливості;
— збільшення позитивного ефекту від вживання дієтичних добавок і вітамінів;
нормалізація метаболізму, яка призводить до поступової нормалізації ваги [5,6,7].

Регулярне вживання водневої води сприяє:

— уповільненню старіння організму;
— загальному зміцненню організму і підвищення резистентності до захворювань;
— підвищенню захисних функцій (імунна система);
— швидкому відновленню організму після фізичних навантажень;
— збільшенню витривалості;
— приливу сил, підвищенню працездатності;
— нормалізацію сну.

Японські, китайські та інші виробники пропонують різноманітні генератори для отримання чистого водню або насиченої воднем води на основі декількох основних технологій, а саме:
— насичення води газоподібним воднем (пряма сатурація);
— електроліз води (хімічна реакція води з металами або гідридами).

Розуміючи важливість водню в відновленні здоров’я людини та зростаючу світову зацікавленість по цьому питанню, українським виробником ТОВ «Хімтест Україна+» розроблена та випускається версія генератору водню ГВЧ Life, яка являє собою модифікацію лабораторного генератора водню ГВЧ 6Х для хроматографії. Чистота водню, який виробляє генератор дорівнює 99,99% (відбирається чистий водень, яким насичується вода, сама вода не бере участі в електролізі), з продуктивністю 100 мл/хв. Основним елементом приладу є електролітичний модуль з електродами пористого титану з напиленням платини.

Особливістю даного приладу є відсутність нагрівання. Тому генератор може працювати цілодобово. Крім того, використання більшості представлених на ринку генераторів водню передбачає контакт електродів зі збагаченою воднем водою, внаслідок чого дана вода вже перетворюється на електроліт та відбувається насичення її іонами металів (нікелю, заліза, марганцю в залежності від того з яких сплавів виготовлені електроди). Їх вміст невеликий, але вони при тривалому вживанні такої води можуть приводити до накопичення в організмі людини. А це не є корисним. У генераторі водню ГВЧ Life (Україна, м. Харків, ТОВ «Хімтест Україна+») повністю відсутній контакт електродів з водою, а вода що насичується не піддається електролізу. Водень потрапляє до води через розпилювач для збагачення води. Насичена, таким чином вода має такі характеристики: ОВП–560 mV, концентрація водню 1.0–1.15ppm (об`єм води 1л, тривалість насичення 10 хвилин), згідно рекомендацій International Molecular Hydrogen Association (IMHA) in Guangzhou, China (Sept.14,2017) (Міжнародна асоціація з молекулярного водню) [2].

При експлуатації генератора водню треба заправляти якісну воду. У генераторі водню ГВЧ Life дозволено використовувати дистильовану або воду для ін’єкцій, в той час коли більшість виробників вимагають використовувати бідистильовану або деіонізовану воду. Це гарантія тривалого терміну використання генератору. Також важливою особливістю генератора водню є можливість контролю якості води в реальному часі. При виході значення провідності води за допустимі норми на екрані генератора з’являється повідомлення про необхідність заміни води. Коли рівень води стає нижче норми на екрані з’явиться повідомлення та пролунає звуковий сигнал, що недостатньо води. Робота генератора водню без води призводить до виходу з ладу електролізера (основної частини генератора) тому й була встановлена система контролю рівня води.

Даний генератор водню може використовуватися як для насичення воднем води, так і для інгаляцій водню При терапевтичному вживанні водневої води для її отримання можна використовувати будь-яку питну воду, яка вам прийнятна – джерельну, підготовлену або бутильовану (негазовану). Для інгаляції воднем використовуються назальні канюлі.

При водневих інгаляціях газ Н2 надходить в організм людини, виключно в чистому вигляді (99,99%). Вдихаючи газ, він змішується з повітрям і в тіло потрапляє не більше 2-4% водню з потоком повітря, яке вдихається. Таким чином, вдихання чистого газоподібного водню (99,99%) протягом 30 хвилин дорівнює вживанню 15 літрів водневої води (концентрацією 1,1-1,2 ppm) [4,8].

ВИСНОВОК: Таким чином генератор молекулярного водню ГВЧ Лайф є безпечним в користуванні та не вимагає особливих вимог під час експлуатації. Він може з успіхом бути застосованим у комплексній терапії пацієнтів з різними захворюваннями, в тому числі ортопедо-травмоталогічними патологіями.


Перелік літературних джерел:

1. Sun, X., Ohta, S., Nakao, A. (2015). Hydrogen Molecular Biology and Medicine. Springer Science + Business Media Dordrecht. doi.org/10.1007/978-94-017-9691-0.

2. Definitions and Standards on Hydrogen Measurements and Certifications First proceedings from the International Hydrogen Standards Association (IHSA) announced at the International Hydrogen Industry Development Forum, organized by International Molecular Hydrogen Association (IMHA) in Guangzhou, China (Sept. 14, 2017)https://jhypa.org/wp-content/uploads/2018/10/IHSASt.pdf.

3. Маколінець В.І. Молекулярний водень як можливий терапевтичний чинник у комплексній відновній терапії хворих із патологією органів опори та руху (огляд літератури)/ В.І. Маколінець, Т.М. Гращенкова, К.В. Маколінець, Вол.І. Мосейчук, Вл.І. Мосейчук, //Ортопедия, травматология и протезирование – 2021. - №1 – с.92-97.

4. Ono, H., Nishijima, Y., Adachi, N., Sakamoto, M., Kudo, Y., Kaneko, K., Nakao, A. &Imaoka T., (2012). A basic study on molecular hydrogen (H2) inhalation in acute cerebral ischemia patients for safety check with physiological parameters and measurement of blood H2 level. MedGasRes.Aug 23;2(1):21. doi: 10.1186/2045–9912–2–21.

5. Ishibashi, T. (2019).Therapeutic Efficacy of Molecular Hydrogen: A New Mechanistic Insight.CurrPharmDes. 25 (9): 946–955. doi: 10.2174 / 1381612825666190506123038.

6. Yoneda, T., Tomofuji, T., Kunitomo, M., Ekuni, D., Irie, K., Azuma, T., Machida, T., Miyai, H., Fujimori, K.,& Morita, M., (2017) Preventive Effects of Drinking Hydrogen–Rich Water on Gingival Oxidative Stress and Alveolar Bone Resorption in Rats Fed a High–Fat Diet.Nutrients. Jan 13;9(1):64. doi: 10.3390/nu9010064.

7. Kamimura, N., Nishimaki, K., Ohsawa, I. &Ohta S. (2011). Molecular Hydrogen Improves Obesity and Diabetes by Inducing Hepatic FGF21 and Stimulating Energy Metabolism in db/db Mice Obesity (Silver Spring). Jul;19(7):1396–403. doi: 10.1038/oby.2011.6. Epub 2011 Feb 3.

8. Ge, L., Yang, M., Yang,N–N., Yin, X–X.& Song,W.–G., (2017) Molecular hydrogen: a preventive and therapeutic medical gas for various diseases Oncotarget. Sep 21;8(60):102653–102673. doi: 10.18632/oncotarget. 21130. eCollection 2017 Nov 24.

^ Наверх
© 2013-2014 Химтест Украина. Все права защищены. Все использованные логотипы и торговые марки, являются собственностью их владельцев!
-->
Free PHP CMS by ViArt Ltd